konferencja w Krynicy Górskiej (2013)

KONFERENCJA W KRYNICY GÓRSKIEJ

2013

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa Dotycząca profilaktyki, terapii i rehabilitacji zaburzeń wieku rozwojowego pt: „Wczesna interwencja – moda czy konieczność?”

„Sądecka Fundacja o Każde Dziecko” była organizatorem i gospodarzem pierwszej międzynarodowej konferencji, która odbyła się w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój 1.06.2013r. Organizatorzy podeszli do problemu w sposób interdyscyplinarny. Dlatego też wśród prelegentów byli neurolodzy, ortopedzi, psycholodzy, rehabilitanci metody Vojty, ortodonci. Przedstawiona została metoda Integracji sensorycznej oraz Trójwymiarowa terapia manualna stóp u niemowląt.

Dzięki zaproszeniu naszego Stowarzyszenia przez komitet organizacyjny Fundacji O Każde Dziecko, miałyśmy sposobność zapoznać uczestników konferencji z pracą  terapeutyczną we wczesnej interwencji wg koncepcji Castillo Moralesa.

Wszystkim terapeutom metody Castillo Moralesa, które przyczyniły się do wzbogacenia naszego wykładu materiałem zdjęciowym podczas swojej pracy z pacjentem, serdecznie dziękujemy!

 

Poniżej przedstawiamy streszczenie naszego wystąpienia podczas konferencji.

Ilona Brzozowska-Misiewicz
Barbara Paradowska

Ważna informacja dla kolegów / koleżanek w Polsce, zainteresowanych szkoleniem Castillo Moralesa®!